^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  
Get Adobe Flash player

Kto je Online ?

Práve tu je 5 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Facebook Like

O nás

Vitajte, popozerajte sa u nás a dovoľte, aby sme sa Vám predstavili.


Sme súkromné zariadenie, ktoré vzniklo v roku 2010. Formou jaslí poskytujeme opateru detí do 4 rokov.
Sme hrdí na to, že sa môžeme nazývať rodinným zariadením, kde je našim deťom poskytovaná starostlivosť v láskavej a rodinnej atmosfére. Snažíme sa o to, aby bol prechod z rodiny do jasličiek čo najmenej stresujúci ako pre detičky, tak aj ich rodičov. Samozrejmosťou je individuálny prístup a schopnosť riešiť prípadné vzniknuté problémy prakticky okamžite.
Sídlime v priestrannom rodinnom dome s krásnou záhradou. Interiér tvorí šatňa, herňa, jedálnička, spálňa, WC a kúpeľňa so sprchovým kútom. Vonku sa nachádza ihrisko pre deti so šmýkačkou, hojdačkami, veľké pieskovisko, trampolína a bazén.
Okrem iného sa počas dňa učíme anglicky, preto ten názov Anglické Jasličky. Spievame si pesničky, tancujeme, čítame, kreslíme, striháme, lepíme a filozofujeme ?. Naše deti učíme tiež samostatnosti (jedenie, obliekanie a hygienické návyky).Pravidelne usporadúvame rôzne akcie – halloween, pečenie medovníčkov, Mikuláš, Plesy Jasličkárov, karnevaly a iné.

 

Chcete si ráno či poobedie užiť bez stresov a dopravných komplikácii? Využite možnosť nechať si dieťaťko odviezť a priviesť našim jasličkovým autom, a to ÚPLNE ZADARMO vrámci Prešova (platí pre deti na celodenné opatrovanie 5x do týždňa)!


Príďte k nám a sami zažite, aké to je byť Anglickým Jasličkárom!

 

Navštíviť nás môžete vždy v utorok a vo štvrtok medzi 9,00 a 10,00 po telefonickom dohovore.

Copyright jaslicky.eu © 2014. Rights Reserved.