^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  
Get Adobe Flash player

Kto je Online ?

Práve tu je 4 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Facebook Like

Dôležité ...

Pred nástupom je potrebné doručiť do zariadenia (osobne, poštou, elektronicky) prihlášku a zaplatiť zápisné vo výške 35 €. Zápisné platí jeden kalendárny rok.

Najneskôr v deň nástupu je nevyhnutné doniesť lekárske potvrdenie o tom, že je dieťa zdravé a zaplatiť mesačný poplatok za opatrovanie (230 €).
Do jasličiek si nosíme papučky, náhradné oblečenie, pyžamko, v prípade potreby plienočky, vlhčené obrúsky a krémik. V letnom období odporúčame deťom doniesť aj opaľovací krém a pokrývku hlavy.Naopak, v žiadnom prípade nenosíme vlastné jedlo a nápoje. Mlieko môže byť donesené len v neotvorenej škatuli.
Rodič privedie dieťa do zariadenia najneskôr do 8,30 hod. Prosíme dodržiavať tento čas z dôvodu nerušeného denného režimu našich detí. Výnimky musia byť dohodnuté za každých okolností vopred.Ak dieťa javí známky ochorenia, máme právo dieťa neprevziať, aby tak neohrozilo ostatné detičky. V prípade, že dieťa začne javiť známky ochorenia počas dňa, ihneď sa s Vami telefonicky spojíme a budeme žiadať o vyzdvihnutie dieťaťa do maximálne 1 hodiny po telefonáte. V opačnom prípade, bude pobyt dieťaťa spoplatnený podľa cenníka za opatrovanie chorých detí.V prípade ak zistíme, že rodič opakovane umiestňuje do zariadenia choré deti a ohrozuje tak zdravie ostatných, bude vylúčené zo zariadenia bez nároku na vrátenie poplatku za opatrovanie.Neprítomnosť dieťaťa je potrebné nahlásiť najneskôr do 7,30 hod. Informovať o tom nás môžete SMS-kou alebo telefonátom.
Ak je dieťa neprítomné viac ako 1 deň, je dôležité dieťa na stravu prihlásiť. Opäť tak môžete urobiť SMS-kou. V prípade, že tak neurobíte dieťa nebude mať v daný deň stravu.Prosíme rodičov, aby do zariadenia telefonovali len v nevyhnutných prípadoch. Sme v zariadenie pre Vaše detičky, nie na telefonovanie. Ak nám chcete oznámiť dôležitú informáciu, stačí poslať SMS-ku. Keď neodpovedáme, neznamená to, že sme ju nečítali, ale najlepšie viete koľko času zaberie starostlivosť o deti.Prosíme rodičov o spoluprácu a dôveru. Niekedy sa môže stať, že dieťatko prichádza do zariadenia s plačom. V takej situácií je najlepšie čo najrýchlejšie odísť. Prosíme o dodržanie rituálu pusa, rozlúčka a rýchly odchod. Určite s odstupom času sami potvrdíte, že toto je najlepšie riešenie.Z hygienických dôvodov nie je možné, aby rodičia vstupovali do herne detí. Sú to priestory pre deti, kde sa hrajú a preto v záujme čistoty, prosíme, dodržiavajte toto pravidlo.

 

Copyright jaslicky.eu © 2014. Rights Reserved.