^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  
Get Adobe Flash player

Prihlásenie

Registrácia povolená len rodičom a priateľom naších jasličiek.

Kto je Online ?

Práve tu je jeden návštevník a žiadni členovia on-line

Facebook Like

O nás

Vitajte, popozerajte sa u nás a dovoľte, aby sme sa Vám predstavili.

Naše jasličky vznikli v roku 2010 a odvtedy bolo našou súčasťou už viac ako 180 detí a ich rodín. Sme hrdí, že sa môžeme nazývať  rodinným  zariadením s kapacitou 10 detí, kde je našim deťom poskytovaná starostlivosť v láskavej a rodinnej atmosfére. Snažíme sa o to, aby bol prechod z rodiny do jasličiek čo najmenej stresujúci ako pre rodičov, tak aj pre detičky.  Samozrejmosťou je individuálny prístup a schopnosť riešiť prípadné vzniknuté problémy okamžite.

Aj keď sme rodinné zariadenie, spĺňame všetky prísne a  zákonom nariadené povinnosti.  Jednou z nich je aj povinná registrácia na VÚC v Centrálnom registri poskytovateľov sociálnych služieb. Registrácia  dáva rodičom záruku, že zariadenie nie je nelegálne, ale naopak spĺňa všetky hygienické a bezpečnostné požiadavky, či požiadavku na odborný personál.

Centrálny register nájdete na tomto linku:

https://www.employment.gov.sk/sk/centralny-register-poskytovatelov-socialnych-sluzieb/

Dominantou Anglických jasličiek je náš veľký rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej uličke blízko centra. Súčasťou domu je aj záhrada, kde si deti môžu užiť ihrisko s hojdačkami, drevený domček, šmýkačky, pieskovisko, trampolínu a kopec exteriérových hračiek a športových náčiní. V letných mesiacoch využívame aj bazén, ktorý je zastrešený.  Okrem toho pestujeme vlastnú zeleninku a ovocie, o ktorú sa deti učia starať a pochutnávajú si tak na tom, čo sami vypestovali.

V interiéri sa nachádza šatňa, jedáleň, sociálne zariadenia so sprchovacím kútom, spálňa a priestranná herňa.

Všetky vnútorné priestory sú pravidelne dezinfikované generátorom ozónu.

A prečo sa teda voláme jasličkami anglickými? Deti hravou formou oboznamujeme s anglickým jazykom prostredníctvom toho čo robia najradšej – spievaním, čítaním, tancovaním, kreslením a maľovanim a hlavne hraním a rozprávaním.

Naše deti učíme tiež samostatnosti (jedenie, obliekanie a hygienické návyky). Pravidelne usporadúvame rôzne akcie – Halloween, pečenie koláčikov, Mikuláš, Plesy jasličkárov a iné.

Cena mesačného školného je 330,- €. V cene je zahrnutá strava 3x denne, pitný režim, ovocie a zelenina počas dňa a všetky potrebné edukačné pomôcky. 

 

 

Neváhajte teda a príďte medzi nás vyskúšať aké to je byť anglickým jasličkárom!

 

Navštíviť nás môžete po telefonickom dohovore.

Copyright jaslicky.eu © 2014. Rights Reserved.